Hakkımızda

İşletmeniz her türlü dijital ihtiyaçlarını karşılamak için sabırsızlıkla bekliyoruz..

İnternet ve dijital dünya artık herkesin bildiği ve önemini kavradığı bir konu haline geldi. Covid-19 pandemisiyle birlikte evlerde kaldığımız süre zarfında işlemlerimizi bilişim teknolojileri doğrultusunda çözdük. Gerek iletişim, gerek ticaret gerek de eğitim olsun.

 

İşte bu ihtiyaç doğrultusunda sektörde yer alan diğer firmalara kıyasla sürdürülebilir, takip edilebilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla farkımızı ortaya koymak istiyoruz.

 

Çolak Bilişim olarak tasarladığımız ve size özel ürettiğimiz web sitelerini önce size gösteririz. Tasarım, işlevsellik ve mobil uyumluluk konularında canlı bir simülasyon sonrası ortak karar alarak işlemi bitiririz.

 

Web sitesi kurulumundan sonra ihtiyacınız olduğu her an yanınızda kalmaya devam etmek isteriz. Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, SEO makale hazırlama ve diğer aşamalarda birlikte hareket edebiliriz.

 

Sahibi olduğunuz web sitesinde yaşanan her türlü sorun için (sayfanın açılmaması, siteye bağlantı sorunu yaşanması) gibi ücretsiz olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz. Gece veya gündüz farketmez, internette 7/24 olmak mühim..

 

Bütün bu koşullar ve şartlar altında piyasa ortalamasında makul bir fiyat teklifi sunuyoruz. Ne az, ne de yüksek bir rakam.